Зателефонувати МРТ молочних залоз Київ

Рак молочних залоз, гінекомастія, мастодинія, мастит, фіброаденома — це тільки невелика частина захворювань, за яких буває необхідною МРТ-візуалізація молочних залоз. Водночас помилково вважати, що це обстеження тільки для жінок. У 2022 році рак молочної залози став причиною 670 тис. смертей у всьому світі, причому приблизно 0.5–1.0 % раку грудної залози припадає на чоловічу стать. І це статистика тільки з однієї хвороби! Тому МРТ грудних залоз / МРТ молочних залоз — це метод інформативної та безпечної діагностики, який буває необхідним пацієнту, незалежно від статі.

Магнітно-резонансна томографія грудних залоз (у чоловіків) / магнітно-резонансна томографія молочних залоз (у жінок) / магнітно-резонансна томографія грудей з імплантами (у обох статей) — це детальне дослідження, що ґрунтується на відмінності хімічного складу та кровопостачання тканин для магнітного поля.

МРТ грудей дає можливість розрізнити доброякісні та злоякісні утворення, визначити точну їхню локалізацію, виявити навіть найменше збільшення лімфовузлів. До головних цілей МРТ візуалізації імплантів молочної залози належить ще й отримання інформації про їхню цілісність та виявлення постімплантаційних ускладнень. Зробити МРТ молочних залоз у Києві в діагностичному центрі «Медіскан Груп» — це реальна можливість здобути знімки з найкращою роздільною здатністю та експертне оцінювання від радіологів із багатим практичним досвідом, незалежно від того, якої ви статі та які у вас груди — натуральні або з імплантами.

МРТ молочних залоз Київ

Переваги нашої цифрової системи МРТ

В діагностичному центрі "Медіскан Груп" використовується найновіше та найточніше обладнання для проведення МРТ молочних залоз та МРТ імплантів молочних залоз — томограф Siemens MAGNETOM Avanto 1,5 Т. Ця цифрова система МРТ преміального класу забезпечує якісне та детальне оцінювання структур грудей у всіх категорій пацієнтів.

Переваги МРТ молочних залоз у «Медіскан Груп»

Інформативність

Чутливість МРТ грудей становить 95 %, тобто вона виявляє онкозахворювання у 95 % випадків, УЗД — 25–30 %, мамографія — 20–25 %. Виявлення раку молочної залози на ранніх стадіях та своєчасно призначене лікування значно покращують прогноз.

Застосування інноваційних технологій

МРТ грудей у ​​діагностичному центрі «Медіскан Груп» проводиться іна новому магнітно-резонансному томографі Siemens MAGNETOM Avanto 1,5 Т. Нові інноваційні технології МРТ постійно підвищують якість діагностики; разом з тим, удосконалені методики отримання зображень повинні поєднуватися зі зручністю роботи персоналу і комфортом для пацієнта.

Координація діагностичного процесу з вашим лікарем

Під час планування дослідження радіолог зв’яжеться з лікарем, який призначив обстеження. Цей підхід дає змогу здобути максимально повну інформацію, що буде відповідати поставленій діагностичній меті.

Експертне оцінювання результатів за європейськими стандартами

Наші фахівці постійно вдосконалюють свої знання (зокрема на тренінгах, курсах, семінарах), складають іспити в європейських радіологічних спільнотах та мають вузьку спеціалізацію — раннє виявлення злоякісних утворень та інших патологій грудей.

    Як підготуватися до МРТ молочних залоз?

    МРТ молочних / грудних залоз (зокрема з імплантами) найчастіше не потребує жодної специфічної підготовки. Винятком є підготовка до МРТ молочних залоз зі в.в. контрастуванням. У разі проведення МРТ молочних залоз із контрастом лікар попередньо має переконатися, що у пацієнта немає алергічної реакції на контрастну речовину.

    Крім того, треба знати кілька важливих нюансів про МРТ грудей:

  • дослідження проводиться строго в період із 5-го до 12-го дня менструального циклу (найбільш інформативна візуалізація);
  • коли немає регулярних менструацій (з-поміж іншого — під час годування груддю, вагітності, менопаузи, приймання оральних контрацептивів), діагностику можна робити в будь-який зручний день;
  • треба витримати інтервал між операцією та дослідженням (не менше 6 місяців), променевою терапією та дослідженням (12 місяців), трепан-біопсією та дослідженням (можна робити тільки після зникнення гематоми) — можливі винятки;
  • проводиться тільки за призначенням лікаря;
  • є можливою під час вагітності.

МРТ грудей під час вагітності робиться без контрасту й зазвичай не на ранніх термінах (тобто поза першими 12 тижнями виношування плода). У I триместр вагітності МРТ проводиться тільки за життєво важливими показаннями.

МРТ молочних залоз з імплантами також найчастіше роблять без введення внутрішньовенного контрасту, якщо не йдеться про підозру на онкологію.

У яких випадках проводять діагностичне МРТ молочних залоз / МРТ імплантів молочних залоз

    Показаннями до МРТ молочних залоз є:
  • нетипова болючість залоз;
  • обстеження пацієнтів із високим ризиком розвитку раку грудей;
  • виявлення кістоподібних утворень;
  • уточнення діагнозу за підозрілих результатів УЗД та мамографії (зокрема у випадках, коли діагноз уже встановлено);
  • визначення структури молочних / грудних залоз або цілісності імплантів (зокрема за наявності тривожних симптомів — зміна розміру, форми та щільності молочних залоз, промацування вузликів, збільшення лімфатичних вузлів у пахвових западинах та ін.);
  • пошук силікону, що мігрував, після розриву імпланта;
  • плановий скринінг імплантів раз на два роки;
  • ознаки запальних змін навколо імпланта (капсуліт, скупчення рідини, контрактура імпланта);
  • наявність гематом та забій у ділянці грудей;
  • післяопераційний та передімплантаційний скринінг;
  • оцінювання ефективності лікування та ін.
    Протипоказання до МРТ молочних залоз зводяться до таких обмежень, як:
  • незнімні металеві та металовмісні конструкції та електроніка (протези, скоби, судинні кліпси, кардіостимулятори, інсулінові помпи та ін.);
  • встановлені брекети та металовмісні коронки;
  • І триместр вагітності;
  • татуювання, зроблені металізованими пігментами;
  • патології, що спричиняють затримку виведення рідини з організму (для введення контрастних агентів);
  • вага тіла понад обмеження томографа (не більше ніж 200 кг);
  • необхідність підтримання дихання штучним методом;
  • клаустрофобія та інші стани з труднощами збереження нерухомості впродовж усієї процедури МРТ та ін.

У кожному із цих випадків можливість проведення томографії розглядається радіологом клініки. Він оцінює всі ризики та користі, а також оцінює ступінь спотворення знімків за наявності перешкод.

Шукаєте, де записатися на МРТ молочних залоз у Києві? Можна прямо зараз записатися на МРТ грудей до діагностичного центру «Медіскан Груп» (якщо у вас є призначення лікаря). Тут радіологи дадуть експертну розшифровку одержаних МРТ знімків і допоможуть вам пройти обстеження без стресу та в комфорті. Окрім первинного обстеження, у нас ви можете здобути об’єктивну другу думку. Наші фахівці помітять навіть незначні відхилення на ранніх стадіях розвитку патологічного процесу. Пам’ятайте, точна діагностика — це необхідний крок до ефективного лікування!

Поширені питання

Чи можна вагітним жінкам проходити МРТ?

Магнітно-резонансний томограф не дає променевого навантаження, тому МРТ молочної залози іноді проводять під час вагітності, але без застосування контрастної речовини. Однією з причин є високі ризики впливу контрасту на плід — він часто спричиняє аномалії розвитку дитини.

Чи можна проходити МРТ при грудному вигодовуванні?

Можна. Нагрубання молочних залоз за лактації не впливає на діагностичні можливості МРТ. А контрастні агенти, що виділяються з грудним молоком, мають низький ризик для організму дитини. Щоби повністю виключити його, можна припинити годування груддю на 12–24 годин після процедури магнітно-резонансної томографії. Для цього рекомендується заздалегідь зцідити та зберегти грудне молоко. Це дає змогу не замінювати його на штучні суміші для годування.

Як часто жінкам з імплантами молочних залоз потрібно проходити МРТ?

Незалежно від того, з якою метою було встановлено імпланти молочних залоз — косметичної чи реконструктивної, лікарі рекомендують жінкам проходити МРТ для оцінювання цілісності імпланта кожні два роки.

Як часто рекомендується робити МРТ грудних залоз тим, хто не має виявлених патологій?

Робити МРТ молочних / грудних залоз можна так часто, як це потрібно для встановлення діагнозу та ефективного лікування. Без виявлених патологій в анамнезі МРТ не треба робити без рекомендацій лікаря. Скринінговими (профілактичними) дослідженнями є УЗД та мамографія.

МРТ молочних залоз у Києві Ціни на МРТ діагностику