Аби зрозуміти весь масштаб проблеми пацієнту роблять компьютерну томографію. За 2 хвилини робиться надточний знімок носа та придаткових пазух.


Комп'ютерна томографія, яка дасть оцінити наслідки травми. Багатоуламковий перелом кісток носа, а також виражене викривлення носової перегородки.


МРТ хребта. Чи підтвердять обнадійліві припущені дерматолога результати МРТ?


У разі нещасного випадка пацієнт пошкодили вухо болгаркою. Нашими фахівцями була проведена магнітно-резонансна томографія внутрішнього вуха.


Чоловік звернувся на проект через хворобливий стан та нервові зриви. Обстеження починається з мрт головного мозку.


Дивіться у новому випуску - передопераційне обстеження легенів. Комп'ютерна томографія грудної клітини з внутрішньовенним контрастним підсиленням.


8 березня новий випуск проекту. Обстеження пухлини, яка вразила хрящову частину носу. Комп'ютерная томографія з контрастом - найкращий засіб в обстеженні будь якого виду пухлин.
Чіткі 3-d знімки дають змогу у різних проекціях побачити стан кісток, кровоносних судин, м'язів, нервів.


1 лютого 2018 року розпочинається 5 сезон проекту "Я соромлюсь свого тiла" на каналі СТБ. Наші лікарі виступлять експертами в рамках цього проекту.
Ми пишаємося участю в цьому проекті, який допоміг багатьом пацієнтам. Спостерігайте за нами впродовж вісімнадцяти епізодів проекту.


Обстеження хлопчика зi складним випадком.


МРТ попереково-крижового відділу хребта та малого тазу у пацієнтки з важким болем.

У четвертому випуску самого сміливого проекту країни «Я соромлюсь свого тіла». Обстеження на комп'ютерному томографі внутрішнього вуха пацієнтки при хронічному отиті.


Майже рік тому лікарів нашого центру було запрошено у якості фахівців до проекту "Я соромлюсь свого тіла" на телеканалі СТБ. В рамках проекту нами було обстежено 80 осіб,
але всі ввійшли до ефірів. Це був важкий та сповнений емоцій час. Ми пишаємося участю в цьому проекті, який допоміг багатьом пацієнтам. Спостерігайте за нами впродовж одинадцяти
епізодів проекту.

Перейти к фотогалерее